Spokój

Zainspirowana historią jednej z uczestniczek masażu misami tybetańskimi stworzyłam utwór na osiągnięcie spokoju, wyciszenie myśli i lepszy sen. Żywa muzyka stworzona z miłości do dźwięków i wibracji. Namiastka poczucia ich wewnątrz siebie, w ciele i umyśle podobnie, jak podczas sesji misami tybetańskimi.


Jeśli jesteś w trudnym momencie swojego życia, zaczynasz nowy jego rozdział, jesteś przed ważnym spotkaniem lub po ciężkich doświadczeniach dźwięki mis i gongów pomogą Tobie w wyciszeniu i zrzuceniu z siebie smutku i nagromadzonego napięcia. Przygotują Cię do kolejnych dni i osiągnięcia spokoju.


Pamiętaj, że Jesteś Wyjątkową Osobą, wrażliwą i pełną emocji. Czasami potrzebujesz przeżyć swoje życie i zmierzyć się z jego przeciwnościami i trudnościami, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Ale uwierz mi, że warto tego doświadczyć, bo będziesz mądrzejszą osobą o te doświadczenia i być może dzięki nim pomożesz innej osobie. Doceń to, co dobre wkoło Ciebie, te momenty i chwile podczas których się uśmiechasz.


Jeśli jest Ci smutno i zastanawiasz się dlaczego właśnie Ciebie to spotkało posłuchaj nagrania, dźwięków i skierowanych do Ciebie słów, które dadzą Tobie chwilę wytchnienia.


Połóż się wygodnie i pozwól, by Twoje myśli powoli odpłynęły.

Jesteś tylko Ty , Twój oddech i płynące do Ciebie dźwięki. 

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i spokoju, chwilę dźwięków i relaksu umysłu. 

 

 

Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia zapraszam na sesję misami tybetańskimi

Magdalena Gadomska

tel. 693 018 900

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Inne tematy: