Magda Gadomska Mamisy

Wartości, Wizja, Misja

Dlaczego to robię? 

Kim jestem? 

 
 

Wartości, co do których jestem wierna wykonując masaż misami tybetańskimi to:

 • profesjonalizm
 • wspomaganie zdrowia
 • szacunek
 • zaufanie
 • empatia
 • satysfakcja klienta
 • etyka zawodowa
 • szczerość
 • optymizm

 

Wizja Mamisy

Mamisy to marka, która chce być liderem z zakresu redukcji stresu i relaksu umysłu wspomagając zdrowie, poprawiając jakość życia poprzez terapię dźwiękiem. Chcę być zawsze o krok przed innymi w zakresie czynnej praktyki podnoszenia pozytywnej wibracji u uczestnika, w profesjonalnym oferowaniu bezpiecznych technik relaksacji umysłu i medytacji dźwiękiem. 

Mamisy oferuje w szczególności praktykę oraz wykłady z dźwiękoterapii misami tybetańskimi dla osób indywidualnych oraz grup podczas treningów, eventów, szkoleń, konferencji i warsztatów poświęconych zdrowemu stylowi życia.

 

Misją Mamisy jest relaksacja umysłu i redukcja stresu poprzez masaż misami tybetańskimi.

"It is time to relax" 

Dlaczego to robię?

Muzyka towarzyszy mi całe życie, podczas biegania, podczas gotowania, gdy tańczę. Myślę, że każdy z nas doświadcza takich momentów w swoim życiu, gdy jedzie samochodem, spaceruje i nuci jakąś piosenkę.

Dźwiękoterapia pomogła mi, gdy jedno z moich dzieci poważnie zachorowało. Koleżanka zabrała mnie na masaż indywidualny misami tybetańskimi, po którym jak się obudziłam odstawiłam silne leki psychotropowe oraz nasenne. Podczas sesji zasnęłam, wyłączyłam myślenie, analizowanie, smutne myśli. Obudziłam się pierwszy raz od dłuższego czasu wypoczęta i wróciły mi chęci do życia. Szłam na to spotkanie nastawiona sceptycznie, a wyszłam jak nowo narodzona. Trwało zaledwie kilkanaście minut.

 

Uwierzyłam, że można pokonać stres i depresję metodami potwierdzonymi naukowo. Gdy spytałam po masażu misami „Czy mogę sama uderzyć w misę i zobaczyć jak to działa”- poczułam jakbym robiła to od zawsze, przez całe swoje życie. I tak postanowiłam sama pomóć sobie oraz rodzinie, znajomym, przyjaciołom i osobom, które potrzebują relaksu, pełnego oddechu i chwili wytchnienia od codziennych zmartwień.

Podczas takiego spotkania ciało odpręża się na tyle mocno, że bezwiednie robimy pełen oddech i wtedy napięcia nagromadzone w ciele jakby kawałek po kawałku z nas odpływały, poddajemy się dźwiękom płynącym z instrumentów i często zasypiamy, wchodząc w stan głębokiego odprężenia. To wibracje w naszym ciele dostosowują się do indywidualnych potrzeb. Mówię, że osiągamy błogostan lub lewitujemy ze szczęścia.

Ukończyłam kurs u Magdy Pulwickiej oraz u Andrzeja Samek z masażu misami tybetańskimi. Pogłębiam również wiedzę akademicką u Państwa Portalskich z Politechniki Poznańskiej. Uzyskałam tytuł Praktyka Masażu Dźwięku, kończąc szkolenia oraz warsztaty, które pozwalają mi prowadzić zajęcia dla grup oraz osób indywidualnych. Nade wszystko praktyka czyni mistrza - Uczę się, zgłębiam tajniki wiedzy na temat mis, gongów i wpływu dźwięku na nasze ciało i umysł. Kocham to i pragnę dzielić się moją pasją z Państwem.

W ciągu ostatnich trzech lat przeprowadziłam ponad 50 grupowych spotkań z relaksacją dźwiękiem oraz wykonałam ponad 300 masaży indywidualnych.

Kim jestem?

Żoną i mamą. Z zawodu od 15 lat jestem przedstawicielem medycznym w dziale kardiolgii. Często uczestniczę podczas operacji na sercu. 

Moją pasją jest dźwiękoterapia misami tybetańskimi. Technika relaksacji umysłu dobrą wibracją.

Prowadzę studio Mamisy na Babkach 41 B koło Poznania.

Przygodę z masażami misami tybetańskimi rozpoczęłam w 2017 roku we wrześniu.

Nazwa Mamisy pochodzi od tego, że znajomi którzy pytali o mnie mówili: " Magda, ta co ma misy stąd nazwa Mamisy.

Logo Mamisy to papuga z misą. 

Pracę zawodową łączę ze swoją pasją.

Prowadzę spotkania z relaksacji misami tybetańskimi w języku polskim i angielskim.

 • Dziękuję za masaż dźwiękiem. Nie wiedziałam że jest taka forma relaksu. W prezencie od córki otrzymałam bon podarunkowy. Cieszę się, że przyszłam. Jestem jak nowo narodzona. Dziękuję
  Agnieszka
  lekarz
 • Byłam bardzo spięta i psychicznie wycieńczona. Wibracje misami przeszły mój cały organizm. Wprowadziłaś mnie w taki stan totalnego rozluźnienia i odprężenia, że dawno takiej energii do dalszej egzystencji nie dostałam.
  Magda
  pracownik biurowy
 • Dziękuję za fachowe zabiegi dźwiękiem. W trakcie którego zostałem wprowadzony do głębokiego odprężenia całego organizmu. Po całym tygodniu ciężkiej pracy i spięciach i stresie wyszedłem po zabiegu totalnie rozluźniony. Moje samopoczucie znacznie się poprawiło, zregenerowało, unormowało się również moje ciśnienie.
  Maciej
  pracownik poczty
 • Warto tu być dla siebie.
  Marzena
  właściciel sklepu
 • Bardzo dziękujemy za granie, fajne to jest-?, super, Dziękujemy pani Magdzie, fantastyczne i pouczające doświadczenie
  Nauczycielka
  wychowawczyni grupy
 • Gongi są super.
  Dzieci
  z przedszkola

Certyfikaty

A co na to naukowcy ?