Magda Gadomska Mamisy

Dlaczego zajmuję się dźwiękoterapią?

Dźwiękoterapia pomogła mi, gdy miałam trudny czas w życiu. Koleżanka zabrała mnie na masaż indywidualny misami tybetańskimi, po którym zmieniłam swoje nastawienie. Podczas sesji zasnęłam, wyłączyłam myślenie, analizowanie, smutne myśli. Obudziłam się pierwszy raz od dłuższego czasu wypoczęta i wróciły mi chęci do życia. Szłam na to spotkanie nastawiona sceptycznie, a wyszłam jak nowo narodzona. Trwało zaledwie kilkanaście minut.

 

Moja historia

Uwierzyłam, że można pokonać stres metodami potwierdzonymi naukowo. Oprócz leczenia standardowego uzupełniłam go o dźwiękoterapię, która relaksowała mój umysł i zredukowała napięcia. Gdy spytałam po masażu misami „Czy mogę sama uderzyć w misę i zobaczyć jak to działa”- poczułam, jakbym robiła to od zawsze, przez całe swoje życie. I tak postanowiłam sama pomóc sobie oraz rodzinie, znajomym, przyjaciołom i osobom, które potrzebują relaksu i chwili wytchnienia od codziennych zmartwień.

Podczas takiego spotkania ciało odpręża się na tyle mocno, że bezwiednie robimy pełen oddech i wtedy napięcia nagromadzone w ciele jakby kawałek po kawałku z nas odpływały, poddajemy się dźwiękom płynącym z instrumentów i często zasypiamy, wchodząc w stan głębokiego odprężenia. To wibracje w naszym ciele dostosowują się do indywidualnych potrzeb. Mówi się, że osiągamy błogostan lub lewitujemy ze szczęścia. 

Biorąc udział w sesji dźwiękoterapii nie trzeba umieć medytować czy praktykować jogi, wystarczy być.

Moje kwalifikacje

Ukończyłam kurs u Magdy Pulwickiej, Andrzeja Samek, Moniki Doroszkiewcz z masażu dźwiękiem. Pogłębiam również wiedzę akademicką u Państwa Portalskich z Politechniki Poznańskiej. Uzyskałam tytuł Praktyka Masażu Dźwiękiem, kończąc szkolenia oraz warsztaty, które pozwalają mi prowadzić zajęcia dla grup oraz osób indywidualnych. Posiadam tytuł Terapeuty Zajęciowego nadany przez Krajowy Instytut Medyczny.

Własne doświadczenia ukierunkowały mnie na poszerzenie wiedzy z zakresu psychoonkologii i w listopadzie 2023 roku ukończyłam kurs w tym zakresie. Nade wszystko praktyka czyni mistrza. Zgłębiam tajniki wiedzy na temat mis, gongów i wpływu dźwięku na nasze ciało i umysł. Kocham to i pragnę dzielić się pasją.

Dźwiękoterapią misami tybetańskimi zajmuję się od 7 lat. Rocznie wykonuję ponad 150 sesji indywidualnych oraz 30 grupowych dla około 700 osób.

Wykonuję masaż dźwiękiem dla osób przepracowanych, zestresowanych, przebodźcowanych, a także pacjentów z SM, SLA, onkologicznych, neurologicznych oraz ich rodzin i bliskich. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj terapie

Łączę różne techniki masażu dźwiękiem. Praktykę opieram na badaniach naukowych oraz przy współpracy z psychoterapeutami i psychologami. 

Załączam krótki film po kobiecej sesji poza studiem tutaj. 

Nie jestem uzdrowicielką, nie prowadzę rytuałów które spowodują uleczenie choroby ale prowadzę praktykę, która jeśli osoba jest gotowa na przybycie to sesja odmieni jej samopoczucie i życie. Trudno opowiedzieć słowami do czego można porównać stan, w który przenosi się ciało i umysł podczas sesji ale jest to dobry stan, uniesienie, wytchnienie, wyciszenie, stan dający spokój i  powrót do siebie. 

Życzę każdej osobie, aby dała sobie pozwolenie i czas na takie doświadczenie.

Kim jestem?

Żoną i mamą. Z zawodu od 19 lat jestem przedstawicielem medycznym w dziale kardiologii. Często uczestniczę podczas operacji na sercu. Moją pasją jest dźwiękoterapia misami tybetańskimi. Technika relaksacji umysłu dobrą wibracją. Jest to antidotum na stres, wyciszenie myśli, wyłączenie ich, wręcz zatrzymanie ich natłoku, wyjście z ciała, muzyka dla duszy, spokój, powrót do siebie, uzyskanie harmonii, pomoc w zasypianiu.

Prowadzę studio Mamisy na Babkach 41 B koło Poznania.

Przygodę z masażami misami tybetańskimi rozpoczęłam w 2017 roku we wrześniu. W 2020 roku we wrześniu przeniosłam studio z wynajmowanego wcześniej gabinetu w Daszewicach i otworzyłam własne. Nazwałam je MAMISY od tego, co najczęściej mówili o mnie ludzie: Magda, ta co ma misy-:)

W 2022 roku uruchomiłam sklep internetowy https://www.mamisy.pl/sklep , w którym można nabyć Vouchery Podarunkowe, dzwoneczki Koshi, kadzidła, herbatę, świecę w butelce po winie czy lawendowe poduszeczki na oczy. Moje logo to papuga z… misą – nie mogło być inaczej. 

Pracę zawodową łączę ze swoją pasją. Prowadzę sesje z relaksacji misami tybetańskimi w języku polskim i angielskim.

 • Dziękuję za masaż dźwiękiem. Nie wiedziałam że jest taka forma relaksu. W prezencie od córki otrzymałam bon podarunkowy. Cieszę się, że przyszłam. Jestem jak nowo narodzona. Dziękuję
  Agnieszka
  lekarz
 • Byłam bardzo spięta i psychicznie wycieńczona. Wibracje misami przeszły mój cały organizm. Wprowadziłaś mnie w taki stan totalnego rozluźnienia i odprężenia, że dawno takiej energii do dalszej egzystencji nie dostałam.
  Magda
  pracownik biurowy
 • Dziękuję za fachowe zabiegi dźwiękiem. W trakcie którego zostałem wprowadzony do głębokiego odprężenia całego organizmu. Po całym tygodniu ciężkiej pracy i spięciach i stresie wyszedłem po zabiegu totalnie rozluźniony. Moje samopoczucie znacznie się poprawiło, zregenerowało, unormowało się również moje ciśnienie.
  Maciej
  pracownik poczty
 • Warto tu być dla siebie.
  Marzena
  właściciel sklepu
 • Bardzo dziękujemy za granie, fajne to jest-?, super, Dziękujemy pani Magdzie, fantastyczne i pouczające doświadczenie
  Nauczycielka
  wychowawczyni grupy
 • Gongi są super.
  Dzieci
  z przedszkola

Certyfikaty

A co na to naukowcy ?